SMBJ40CA-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMBJ40CA-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3707753
Package
DO-214AA(SMB)
Description
40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS