SMBJ13CA-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMBJ13CA-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3707625
Package
DO-214AA(SMB)
Description
13V 14.4V 21.5V 27.91A 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS