5KP15A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP15A-TP
JLCPCB Part #
C3705677
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15V 16.7V 206A 24.4V 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS