SMCJ70A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ70A-TP
JLCPCB Part #
C3705410
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS