SMAJ75CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ75CA-TP
JLCPCB Part #
C3705350
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 121V 1uA 3.3A 400W 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS