3.0SMI70CA
MFR.Part #
3.0SMI70CA
JLCPCB Part #
C3704549
Description
-55℃~+150℃ 1 113V 26.5A 3kW 5uA 70V 77.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS