SMCJ250CAL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ250CAL-TP
JLCPCB Part #
C3704404
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 250V 279V 3.7A 405V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS