SMCJ110A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ110A-TP
JLCPCB Part #
C3704167
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 110V 122V 177V 8.5A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS