15KP28CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP28CA-TP
JLCPCB Part #
C3703554
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 15kW 25uA 28V 31.1V 316A 47.5V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS