SMCJ1.5KE30A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE30A-TP
JLCPCB Part #
C3702666
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 25.6V 28.5V 36.7A 41.4V 5uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS