3.0SMI51A
MFR.Part #
3.0SMI51A
JLCPCB Part #
C3701296
Description
-55℃~+150℃ 1 36.4A 3kW 51V 56.7V 5uA 82.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS