SMAJ90A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ90A-TP
JLCPCB Part #
C3699304
Package
DO-214AC(SMA)
Description
100V 146V 2.7A 400W 90V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS