SMCJ15A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ15A-TP
JLCPCB Part #
C3699014
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 15V 16.7V 24.4V 61.5A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS