30KP198A-TP
MFR.Part #
30KP198A-TP
JLCPCB Part #
C3698967
Description
-55℃~+175℃ 10uA 198V 221.2V 30kW 319.8V 94.7A TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS