SMCJ1.5KE27CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE27CA-TP
JLCPCB Part #
C3698941
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 23.1V 25.7V 37.5V 40.5A 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS