P4SMF22CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
P4SMF22CA
JLCPCB Part #
C3698746
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS