MAX6389LT22D3+T
MFR.Part #
MAX6389LT22D3+T
JLCPCB Part #
C3688798
Package
UDFN-6(1x1.5)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1.8V~5.5V 2 2.2V 280ms Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes UDFN-6(1x1.5) Supervisor and Reset ICs ROHS