MAX6425UK34-T
MFR.Part #
MAX6425UK34-T
JLCPCB Part #
C3688677
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V~5V 275us 3.4V Active Low No No Open Drain Power Supervisor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs