MAX6328UR27-T
MFR.Part #
MAX6328UR27-T
JLCPCB Part #
C3686613
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 185ms 1V~5.5V 2.7V Active Low Open-drain Voltage monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs