MAX6466UK31+T
MFR.Part #
MAX6466UK31+T
JLCPCB Part #
C3686279
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V~5.5V 150ms 3.1V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS