MAX6328UR25-T
MFR.Part #
MAX6328UR25-T
JLCPCB Part #
C3686184
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V~5.5V 185ms 2.5V Active Low Open-drain Voltage monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs