MAX6464UK22+T
MFR.Part #
MAX6464UK22+T
JLCPCB Part #
C3684810
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.2V~6V 150ms 2.2V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS