MAX6466UR16+T
MFR.Part #
MAX6466UR16+T
JLCPCB Part #
C3684774
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.2V~6V 1.6V 150ms Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS