MAX6463UR42+T
MFR.Part #
MAX6463UR42+T
JLCPCB Part #
C3684600
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.2V~6V 14us 4.2V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS