MAX6037CAUK33-T
MFR.Part #
MAX6037CAUK33-T
JLCPCB Part #
C3680495
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 275uA 3.3V 3.5V~5.5V 45uVrms 50ppm/℃ 5mA Fixed Series ±0.5% SOT-23-5 Voltage Reference