MAX6035AAUR30+T
MFR.Part #
MAX6035AAUR30+T
JLCPCB Part #
C3680286
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10mA 25uVp-p 25uVrms 30ppm/℃ 3V 4.9V~33V 95uA Fixed Series ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS