MAX6018AEUR18-T
MFR.Part #
MAX6018AEUR18-T
JLCPCB Part #
C3680220
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.8V 160uVrms 1mA 2V~5.5V 50ppm/℃ Fixed Series ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference