LM4040BIX3-2.5
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4040BIX3-2.5
JLCPCB Part #
C3679827
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V Fixed Parallel ±0.2% SC-70-3 Voltage Reference