FD12-18D15A3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FD12-18D15A3
JLCPCB Part #
C428062
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 1000uF 11mm 120mVp-p 12W 2 25.4mm 25.4mm 250kHz 86% 9V~36V Short Circuit Protection ±15V ±400mA DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS