BK13C06-32DP/2-0.35V(800)
MFR.Part #
BK13C06-32DP/2-0.35V(800)
JLCPCB Part #
C3649337
Package
SMD,P=0.35mm
Description
-55℃~+85℃ 0.35mm 2 300mA 50V Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.35mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS