TC0350B182JT5H
MFR.Part #
TC0350B182JT5H
JLCPCB Part #
C425428
Description
-55℃~+155℃ 167mW 18.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS