WR181WJ0150T4E
MFR.Part #
WR181WJ0150T4E
JLCPCB Part #
C425042
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS