WR181WJ0154T4E
MFR.Part #
WR181WJ0154T4E
JLCPCB Part #
C425041
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS