IKCM15L60GAXKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKCM15L60GAXKMA1
JLCPCB Part #
C3615397
Package
DIP-24
Description
-40℃~+125℃ 15A 20kHz 600V IGBT DIP-24 Intelligent Power Modules (IPM) ROHS