SI5345A-D11890-GMR
Extended
Manufacturer
Skyworks Solutions
MFR.Part #
SI5345A-D11890-GMR
JLCPCB Part #
C3612241
Package
QFN-64(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.028GHz 1.71V~1.89V、3.14V~3.47V LVCMOS、LVDS、LVPECL、CML、HCSL QFN-64(9x9) Jitter Attenuators ROHS