0105WHF6201TDE
MFR.Part #
0105WHF6201TDE
JLCPCB Part #
C423855
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS