0201WMF1690TEE
MFR.Part #
0201WMF1690TEE
JLCPCB Part #
C423703
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS