0201WMF2260TEE
MFR.Part #
0201WMF2260TEE
JLCPCB Part #
C423659
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS