0201WMF2611TEE
MFR.Part #
0201WMF2611TEE
JLCPCB Part #
C423633
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS