0201WMF2673TEE
MFR.Part #
0201WMF2673TEE
JLCPCB Part #
C423627
Description
-55℃~+155℃ 25V 267kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS