0201WMF3004TEE
MFR.Part #
0201WMF3004TEE
JLCPCB Part #
C423601
Description
-55℃~+155℃ 25V 3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS