0201WMF3242TEE
MFR.Part #
0201WMF3242TEE
JLCPCB Part #
C423585
Description
-55℃~+155℃ 25V 32.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS