0201WMF3480TEE
MFR.Part #
0201WMF3480TEE
JLCPCB Part #
C423570
Description
-55℃~+155℃ 25V 348Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS