0201WMF4303TEE
MFR.Part #
0201WMF4303TEE
JLCPCB Part #
C423524
Description
-55℃~+155℃ 25V 430kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS