0201WMF4423TEE
MFR.Part #
0201WMF4423TEE
JLCPCB Part #
C423513
Description
-55℃~+155℃ 25V 442kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS