0201WMF475KTEE
MFR.Part #
0201WMF475KTEE
JLCPCB Part #
C423503
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 25V 4.75Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS