0201WMF7323TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0201WMF7323TEE
JLCPCB Part #
C423439
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS