0201WMF8200TEE
MFR.Part #
0201WMF8200TEE
JLCPCB Part #
C423428
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS