0201WMF8660TEE
MFR.Part #
0201WMF8660TEE
JLCPCB Part #
C423418
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS