MD75S16M4-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MD75S16M4-BP
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.5V@150A 1.6kV 300uA@1.6kV 750A 75A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS